Grand Prix Polski ­ Puchar Polski w pływaniu

W dniach 18-19.02.2017 roku w Kozienicach odbyły się zawody z cyklu Grand Prix Puchar Polski, w których wystartowało 434 zawodników z 65 klubów, w tym najlepsi pływacy z całej Polski np: wielokrotny mistrz Świata i Europy Radosław Kawęcki, czy Alicja Tchórz srebrna medalistka mistrzostw Europy. UKS „Delfin” Legionowo pod opieką trenera Daniela Krepsa reprezentowała
Marta Chudorlińska.
W pierwszym dniu zawodów Marta Chudorlińska w bloku porannym startowała na 50 metrów stylem klasycznym uzyskując czas 35,99, co dało jej 6. miejsce w swoim roczniku 2001. W bloku popołudniowym z czasem 2:55,87 na 200m stylem klasycznym uplasowała się w swojej kategorii wiekowej na 8. miejscu. W drugim dniu zawodów nasza zawodniczka na dystansie 100 metrów stylem klasycznym uzyskała czas 1:21,36, co uplasowało ją na 5. miejscu, natomiast na dystansie 100 m stylem zmiennym Marta wywalczyła 6. miejsce wśród swoich rówieśniczek z czasem 1:15,10.
Po tych wynikach widać, że nasza zawodniczka nie poprawiła swoich rekordów życiowych, ponieważ jest w okresie mocnych treningów przygotowawczych do zimowych Mistrzostw Polski, które odbędą się w Gliwicach.