Świąteczne zawody pływackie w Ciechanowie 16-17.12.2017

Zawodnicy  UKS „ Delfin „ Legionowo uczestniczyli w sobotę i niedzielę w świątecznych zawodach pływackich w Ciechanowie. Starty należy zaliczyć do bardzo udanych, ponieważ naszym  pływakom udało się poprawić wiele rekordów życiowych . Miejsca na podium  ( 3 złote medale, 1 srebrny i 4 brązowe). Miejsca te zostały nagrodzone pamiątkowymi medalami i dyplomami. Na starcie pojawiło się 285 zawodników z 25 klubów.  Nasz klub UKS” Delfin” Legionowo, pod opieką trenera Piotra Cesarczyka i Daniela Krepsa, reprezentowała 8 osobowa  grupa zdolnych sportowców: Alicja Trzaska, Kaja Marońska , Natalia Startek a także Mikołaj Lewandowski, Adam Jasiul, Daniel Szulc,  Kacper Mrozek,  i Filip Zabagło.
      Najlepiej zaprezentowali się : Filip Zabagło, który zdobył 1. miejsce za 100 m stylem grzbietowym  i 3. miejsce za 50 metrów stylem motylkowym . Na 1. stopniu podium  uplasował się Mikołaj Lewandowski  za 50 m stylem grzbietowym oraz Kacper Mrozek  1. miejsce za 400m stylem dowolnym . Alicja Trzaska zajęła 2. miejsce  za 100m stylem grzbietowym i 3 miejsce za 50m stylem grzbietowym. Na 3. stopniu podium mogliśmy zobaczyć 2 razy Adama Jasiula, który zdobył odpowiednio za 100 m stylem klasycznym i za 200m stylem klasycznym.  Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.