Ogólnopolskie zawody Pływackie w Mławie 21-22.04.2018

W sobotę i niedzielę na Pływalni Miejskiej w Mławie, odbyły się kolejne ogólnopolskie zawody w pływaniu, których gospodarzem był Klub Pływacki „Płetwal” Mława. Na starcie stawiło się 470 zawodników i zawodniczek z 43 klubów pływackich.

UKS „Delfin” Legionowo pod opiekę trenera Piotra Cesarczyka i Dawida Szulicha reprezentowało dziewięcioro zawodników: Ala Trzaska, Kaja Marońska, Natalia Startek, Zieliński Jakub, Zieliński Marcin, Smoliński Rafał, Adam Jasiul, Jakub Maciejewski, Jan Maciejewski.

Zarówno w pierwszym dniu zawodów na dystansach 50 metrowych, jak i w drugim dniu na dystansach 100 metrowych, nasi zawodnicy bili swoje rekordy życiowe pokazując się jak z najlepszej strony w rywalizacji sportowej.

Na podium zawodów stanął nasz najlepszy zawodnik tej imprezy Rafał Smoliński, który na 50 metrów stylem motylkowym zajął II miejsce z czasem(27,60), a na 50 metrów stylem dowolnym zajął również II miejsce z czasem(25,99).

Na pochwałę zasługują wszyscy zawodnicy, bili swoje rekordy życiowe, dając nam nadzieję na kolejne udane starty.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na pływalniach w całym kraju.