Drodzy Rodzice

Ze względu na przedłużającą się pandemię koronawirusa Zarząd Klubu ustalił składki w wysokości 50% – począwszy od maja na konto klubu. Celem tego działania jest utrzymanie płynności finansowej klubu ( opłaty do urzędu skarbowego , składki zus, wypłaty postojowe dla trenerów).
Od początku maja ruszamy także z monitorowaniem aktywności fizycznej zawodników
( motywacja także dla każdej aktywnej Rodziny) przez aplikację Endomondo. Dla wszystkich zawodników będziemy prowadzili treningi online z naszym Zimowym Mistrzem Świata Michałem Perl .
Prosimy wszystkich zainteresowanych zawodników, a także rodziców o przesyłanie na e-mail: uksdelfinlegionowo@gmail.com informacji o chęci uczestniczenia w tych zajęciach. Będziemy do Państwa wysyłali link z zaproszeniem ( aplikacja Zoom ), przez którą będzie prowadzony trening.

Na chwilę obecną zachęcamy do ćwiczenia w domu, przykładowe ćwiczenia znajdziecie na stronie You Tube/ Akademia NFZ oraz na naszym fanpage na facebook’u. Mamy nadzieję, że w zdrowiu wszyscy doczekamy końca tej pandemii i jak najszybciej wznowimy treningi w formie wcześniej prowadzonej.
W przypadku trudności finansowych wynikających z pandemii ( utrata pracy przez rodzica) prosimy o kierowanie informacji do Zarządu Klubu na adres e-mail: delfin-trener@wp.pl

Ze sportowym pozdrowieniem
Trenerzy i Zarząd UKS Delfin