Mistrzostwa Polski w Zimowym Pływaniu

W ubiegłą sobotę 25.02. odbyły się Mistrzostwa Polski w Pływaniu Zimowym zaliczane do Ice Cup Poland oraz Masiuria Winter Swimming Cup.
Barwy UKS Delfin Legionowo i Winters Swimmers Legionowo reprezentowała czwórka zawodników, którzy są trenowani przez Michała i Rafała Perla.
Amelia Mikołajczyk, dla której był to debiut w zawodach tej rangi.
Amelia zdobyła srebrny medal na dystansie 25m stylem klasycznym ( 1 miejsce w kat. do 36 lat.), brązowy medal na dystansie 25m stylem dowolnym (2 miejsce w kat. do 36 lat).
Amelia została wyróżniona jako najmłodsza zawodniczka Mistrzostw (12lat).
Jakub Rapacki, zdobył brązowy medal na 25m stylem klasycznym (3 miejsce w kat. do 36 lat) oraz 6 miejsce na 25m w stylu dowolnym (5 w kat. do 36 lat) oraz 6 miejsce na 50m w stylu klasycznym (3 w kat. do 36 lat).
Piotr Rapacki, zdobył brąz na 100m w stylu klasyczny (2 miejsce w kat. 36-55 lat), 4 miejsce na 50m w stylu klasycznym (1 miejsce w kat 36-55 lat), 4 miejsce na 250m stylem dowolnym (3 miejsce w kat 36-55 lat).
Piotr Mikołajczyk, zdobył 6 miejsce na 50m w stylu klasycznym (2 w kat. w kat. 36-55 lat), 5 miejsce na 100m w stylu klasycznym (4 w kat. 36-55 lat), 5 miejsce na 250m w stylu dowolnym (4 w kat. 36-55 lat).