Otwarte Zawody Pływackie o Puchar Północnego Mazowsza pod Patronatem Burmistrza Miasta Mława

dav

W sobotę i niedzielę 17-18.11.2018 na Pływalni Miejskiej w Mławie, odbyły się kolejne ogólnopolskie zawody w pływaniu, których gospodarzem był Klub Pływacki „Płetwal” Mława. Na starcie stawiło się 506 zawodników i zawodniczek z 35 klubów pływackich.

„Delfin” Legionowo pod opiekę trenera Piotra Cesarczyka reprezentowało ośmiu zawodników i trzy zawodniczki: Ala Trzaska, Antonina Pietuch, Weronika Piasecka, Mikołaj Lewandowski, Marcin Zieliński, Jakub Zieliński, Tadeusz Tyczyński, Jan Maciejewski, Daniel Szulc, Filip Zabagło, Kacper Mrozek.

Zarówno w pierwszy dniu zawodów na dystansach 50 metrowych, jak i w drugim dniu na dystansach 100 metrowych, nasi zawodnicy bili swoje rekordy życiowe pokazując się jak z najlepszej strony w rywalizacji sportowej.

Na podium stanął zajmując II miejsce na 100 metrów stylem motylkowym

Filip Zabagło z czasem(1.16,08) oraz III miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym z czasem(1.11,31). Na wyróżnienie zasługuje również Antonina Pietuch, która w na 50 metrów stylem grzbietowym uzyskała czas (45.08), a w popołudniowym finale zajęła piąte miejsce oraz Mikołaj Lewandowski który na 50 metrów stylem grzbietowym zakwalifikował się do finałów z czasem (29.96)

Na pochwałę zasługują wszyscy zawodnicy, którzy poprzez swoją sportową walkę i zaangażowanie dają nam nadzieję na kolejne udane starty.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na pływalniach w całym kraju.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

Relacja z wydażenia: