Otwarte mistrzostwa Konstancina w pływaniu 10.03.2019

Zawodnicy  UKS „ Delfin „ Legionowo uczestniczyli w  niedzielę w zawodach pływackich w Konstancinie. Starty należy zaliczyć do bardzo udanych, ponieważ naszym  pływakom udało się poprawić wiele rekordów życiowych .

Miejsca na podium  ( 2 złote medale, 3 srebrne i 7 brązowych). Miejsca te zostały nagrodzone pamiątkowymi medalami i dyplomami. Na starcie pojawiło się 266 zawodników z 23 klubów. Nasz klub UKS” Delfin” Legionowo, pod opieką trenera Daniela Krepsa, reprezentowała 6 osobowa  grupa zdolnych sportowców: Alicja Trzaska, Kaja Marońska , Filip Zabagło, Zieliński Jakub, Zieliński Marcin i Rochnowski Jakub.

Najlepiej zaprezentowali się : Filip Zabagło, który zdobył 1. miejsce na 100 m stylem grzbietowym ( 1:07.41)  i 2  miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym(31,76) . Na 1. stopniu podium  uplasował się Rochnowski Jakub  na 200 m stylem zmiennym(2:51.54) i 3 miejsce na 100m stylem grzbietowym  (1:17.09) oraz Zieliński Jakub 2 miejsce na 50 m stylem klasycznym ( 41.18) i 2 miejsce na 100m stylem klasycznym ( 1:31.11) i Zieliński Marcin 3  miejsce za 50m stylem dowolnym ( 30.38), 3 miejsce za 50m stylem klasycznym(41.78) i 3 miejsce za 100m stylem klasycznym(1:34.29)  Również na 3. stopniu podium mogliśmy zobaczyć 2 razy  Alicję Trzaska, która zdobyła odpowiednio 3. miejsce  za 100m stylem grzbietowym (1:15.69) i 3 miejsce za 100m stylem dowolnym(1:10.13).

Nasza najmłodsza zawodniczka Kaja Marońska wywalczyła 3 miejsce na 100m stylem klasycznym(1:31.30) .

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.