Otwarte Letnie Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Młodzików i Juniorów o puchar Przewodniczącego Rady Mokotowskiej Fundacji Warszawianka – Wodny Park

W piątek i sobotę 31.05-01.06.2019 na pływalni 50 metrowej Warszawianka- Wodny Park, odbyły się zawody pływackie o puchar Przewodniczącego Rady Mokotowskiej Fundacji Warszawianka. Na starcie rywalizowało 727 zawodników i zawodniczek z 56 klubów pływackich. UKS „Delfin” Legionowo reprezentowało czworo zawodników: Alicja Trzaska, Natalia Startek, Antonina Pietuch oraz Filip Zabagło.

Nasi zawodnicy rywalizowali w piątek na dystansach 100 m. Na pochwałę zasługuje Antonina Pietuch, która na 100m stylem grzbietowym zajęła I miejsce z wynikiem(1:34,55). W sobotę na dystansach 50m nasi zawodnicy zaprezentowali się również z jak najlepszej strony, bili swoje rekordy życiowe, a po raz kolejny I miejsce na 50m stylem grzbietowym zajęła Antonina Pietuch z czasem(44,48), a na 50m stylem motylkowym zajęła III miejsce z czasem(46,55). Udane starty w piątek i sobotę pozwoliły naszej zawodniczce na zajęcie III miejsca z wynikiem 455 punktów w kategorii wiekowej 9 lat.

Gratulujemy naszym zawodnikom niezłych wyników, poprawionych rekordów życiowych, które dają nam nadzieję na kolejne udane starty.