Dziwna Challange zakończenie sezonu zimowego pływania

25.03.2023 to data zakończenia sezonu 2022/2023 zimowego pływania, tego dnia w Wolinie w cieśninie Dziwna odbyły się ostatnie zawody z cyklu Ice Cup Poland  Dziwna Challenge – Open Water Winter Swimming, Winter Swimmers Legionowo reprezentował  Piotr Rapacki , który podjął się nie lada wyzwania przepłynięcia królewskiego dystansu 1000m. Temperatura powietrza 11°C oraz temperatura wody 7,9°C były łaskawe jednak porywisty wiatr i silny prąd w cieśninie nie ułatwiały  zadania.
Pierwszy w swojej karierze wyścig na dystansie 1000m w zimnej wodzie. Piotr ukończył z powodzeniem na 4 miejscu w kategorii (12 open).
Zawody Dziwna Challange poza aspektem sportowym znane są z bardzo wysokiego standardu organizacyjnego oraz świetnej aprowizacji.
No i w tym roku tradycji stało się zadość. Wszyscy zawodnicy, osoby towarzyszące, mieszkańcy Wolina i okolic oraz przypadkowi turyści z pewnością mogli zaspokoić wszelakie wymyślne i smakowite potrzeby gastronomiczne w  ilościach dowolnych (nawet lody były) . A wszystko to w miłej rodzinnej atmosferze z profesjonalną i uśmiechniętą obsługą
To już koniec sezonu zimowego pływania 2022/2023 niedługo podsumujemy cały sezon.